Остання редакція: 04 вересня 2023

Навчально-методичні посібники та підручники

1. Англійська мова. Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи для студентів агрономічних спеціальностей вищих аграрних наукових закладів / Н. О. Комісаренко. – Умань, 2006. – 50 с.
  2.  Англо-український словник-мінімум економічних термінів для студентів економічних спеціальностей / Н. О. Комісаренко, Г. Л. Прокоф’єв. – Умань, 2007. – 35 с.
  3. Англійська мова для студентів напряму підготовки «Агрономія». Навчально-методичний посібник / Н. О. Комісаренко. – Умань, 2010. – 135 с.
  4. Англійська мова: навчальний посібник для студентів економічних спеціальностей вищих аграрних навчальних закладів / [Г. Л. Прокоф’єв, Н. О. Комісаренко, М. О. Гейко, Т. Г. Сухомейло]. – Умань: Видавничо-поліграфічний центр „Візаві”, 2012. – 267 с.
  5. Комісаренко Н.О. Англійська мова: навч. посіб. / Н. О. Комісаренко, Г. Л. Прокоф’єв. – Умань: Видавничо-поліграфічний центр «Візаві», 2018. – 267
  6. Комісаренко Н.О. Англійська мова : посібник з розмовних тем / Н.О. Комісаренко, Я. В.Бечко, Л. В.Мовчан, Ю. І.Фернос, О.О.Олійник. – Умань: РВВ Уманського НУС, 2017. – 73 с.
  7. Комісаренко Н. О. Навчально-методичний посібник для виконання самостійної роботи з дисципліни “Ділова іноземна мова” для студентів ОКР “Магістр” / Н. О. Комісаренко. – Умань: ФОП “Масловатий”, 2018. – 43 с.
  8. Комісаренко Н. О. Англійська мова. Навчально-методичний посібник для студентів факультету менеджменту за напрямом підготовки «Готельно-ресторанна справа» / Н.О. Комісаренко. – Умань, 2018. – 46 с.
  9. Комісаренко Н.О., Бечко Я.В. Навчально-методичний для самостійної роботи здобувачів ОНР доктор філософії з дисципліни “Іноземна мова в наукових дослідженнях та ділових комунікаціях” Умань: ФОП «Масловатий», 2020. 20 с.
  10. Комісаренко Н.О., Бечко Я.В. Навчально-методичний посібник з дисципліни “Іноземна мова в наукових дослідженнях та ділових комунікаціях” для здобувачів ОНР доктор філософії (заочної форми навчання). Умань: ФОП «Масловатий», 2020. 16 с.
  11. Комісаренко Н.О., Бечко Я.В. Навчально-методичний посібник для практичних занять з дисципліни “Іноземна мова в наукових дослідженнях та ділових комунікаціях” для здобувачів ОНР доктор філософії. Умань: ФОП «Масловатий», 2020. 23 с.
  12. Англійська мова : навчальний посібник / Н.О.Комісаренко. - 3-є вид., допов. - Умань Ж Видавничо-поліграфічний центр "Візаві", 2023. - 267 с.