+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 18 грудня 2015

Віталій Братко, 44-ак, ф-т агрономії

З 15 червня по 12 вересня 2015 року я проходив практику за  програмою «Ki-France» на фермі змішаного типу у селищі Гардер біля міста Тарб,  регіон Південні Піренеї,Франція. Фермер ще при зустрічі виявився доброю, щирою і гостинною людиною, тому освоїться мені вдалося без зайвих проблем, хоча це була моя перша поїздка за кордон. Умови проживання і харчування були дуже хороші. Трудові будні пролітали просто і швидко, це пов’язано з тим, що ферма досить розвинена і автоматизована. Майже кожного тижня на вихідних мені вдавалося їздити на екскурсії, фестивалі, побувати на одній з найбільших виставок у Європі сільськогосподарської техніки в Тулузі та на власні очі побачити велотурнір  «Tour de France».Франція мене вразила високим розвитком сільського господарства, цікавими звичаями та традиціями, менталітетом  французів, позитивним ставленням до   громадян інших країн, зокрема, до мене.

Програма «Ki-France» – це особлива програма для студентів, метою якої є підвищення кваліфікації фахівців у галузях виробництва продукції тваринництва і рослинництва. Обов’язковою умовою проходження практики за цією програмою є достатній рівень володіння французькою мовою. Я цілком задоволений отриманим досвідом  і  маю намір  ще поїхати на стажування у Францію найближчим часом.  Насамкінець, хочу побажати всім студентам наполегливості у здійсненні бажань, побільше подорожувати, а для цього, звичайно,  необхідно добре вивчати іноземну  мову.

Останні новини

Від щирого серця вітаємо усіх жінок зі святом 8 Березня!!! Бажаємо, щоб у ваших серцях завжди розквітала весна! Щастя і кохання , здійснення мрій!Читати повністю

Від щирого серця вітаємо усіх жінок зі святом 8 Березня!!! Бажаємо, щоб у ваших серцях завжди розквітала весна! Щастя і кохання , здійснення мрій!

Читати повністю

Міжнародний день рідної мовиЧитати повністю

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови, також Міжнародний день материнської мови - день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року

Читати повністю

Всі новини