+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 18 грудня 2015

Віталій Братко, 44-ак, ф-т агрономії

З 15 червня по 12 вересня 2015 року я проходив практику за  програмою «Ki-France» на фермі змішаного типу у селищі Гардер біля міста Тарб,  регіон Південні Піренеї,Франція. Фермер ще при зустрічі виявився доброю, щирою і гостинною людиною, тому освоїться мені вдалося без зайвих проблем, хоча це була моя перша поїздка за кордон. Умови проживання і харчування були дуже хороші. Трудові будні пролітали просто і швидко, це пов’язано з тим, що ферма досить розвинена і автоматизована. Майже кожного тижня на вихідних мені вдавалося їздити на екскурсії, фестивалі, побувати на одній з найбільших виставок у Європі сільськогосподарської техніки в Тулузі та на власні очі побачити велотурнір  «Tour de France».Франція мене вразила високим розвитком сільського господарства, цікавими звичаями та традиціями, менталітетом  французів, позитивним ставленням до   громадян інших країн, зокрема, до мене.

Програма «Ki-France» – це особлива програма для студентів, метою якої є підвищення кваліфікації фахівців у галузях виробництва продукції тваринництва і рослинництва. Обов’язковою умовою проходження практики за цією програмою є достатній рівень володіння французькою мовою. Я цілком задоволений отриманим досвідом  і  маю намір  ще поїхати на стажування у Францію найближчим часом.  Насамкінець, хочу побажати всім студентам наполегливості у здійсненні бажань, побільше подорожувати, а для цього, звичайно,  необхідно добре вивчати іноземну  мову.

Останні новини

Участь викладача кафедри української та іноземних мов  Уманського національного університету садівництва  у заході-презентації «Стратегія розвитку позашкільної освіти»Читати повністю

Участь викладача кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва у заході-презентації «Стратегія розвитку позашкільної освіти»

Читати повністю

Міжнародний день англійської мови Читати повністю

Міжнародний день англійської мови

23 квітня світ відзначає Міжнародний день англійської мови. Ця іноземна — одна з офіційних мов таких міжнародних організацій, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Англійською розмовляють наука, бізнес, технології, освіта, торгівля, політика, економіка і релігія.

Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)

Читати повністю

Всі новини