09.11.2017
Поетична сила словаЧитати повністю

Поетична сила слова

8 листопада в Уманському національному університеті садівництва відбулися літературні читання «Рідне слово – материнська мова», приурочені до Дня української мови та писемності.

08.11.2017
Мовознавча гра «Мова моя калинова»Читати повністю

Мовознавча гра «Мова моя калинова»

7 листопада у рамках Тижня української писемності та мови в Уманському НУС кафедрою української та іноземних мов було організовано мовознавчу гру «Мова моя калинова» . За звання найкращих знавців рідної мови змагалися збірні факультетів агрономії, менеджменту, економіки та підприємництва.

30.10.2017
План заходів, присвячених святкуванню Дня української писемності та мовиЧитати повністю

План заходів, присвячених святкуванню Дня української писемності та мови

Кафедра української та іноземних мов запрошує усіх охочих долучитися до святкування Дня української писемності та мови!

30.10.2017
Співпраця зі школами Катеринопільського районуЧитати повністю

Співпраця зі школами Катеринопільського району

28 жовтня 2017 старший викладач кафедри української та іноземних мов Мовчан Л.В та старший викладач кафедри процесів, машин та обладнання агропромислового виробництва Петриченко Є.А. відвідали святковий концерт з нагоди відзначення 60-річчя ЗОШ №2 І-ІІ ст. м.Катеринопіль