Остання редакція: 08 листопада 2018

Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова…

Традиційно уже декілька років поспіль в Уманському національному університеті садівництва відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови. 7 листопада викладачі та студенти взяли участь у мовно-літературному конкурсі «Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова…». Цей захід об’єднав справжніх моволюбців і шанувальників рідного слова. Ведучі свята – Гуцалюк Юлія та Грищенко Олена (11-сп група) розповіли присутнім про формування і розвиток української мови, починаючи від дохристиянських часів і закінчуючи сьогоденням.

З вітальним словом до присутніх звернувся старший викладач кафедри української та іноземних мов Лазарєв Олег В’ячеславович, продемонструвавши власні поетичні твори. Олег В’ячеславовим зазначив, що у цій залі зібралися ті, хто любить українське слово, культуру, наголосивши, що саме від молоді залежить, яке мовне обличчя буде мати наша держава.

Під час свята студенти інженерно-технологічного факультету, факультетів садово-паркового господарства, агрономії, економіки та підприємництва мали змогу не лише продемонструвати знання рідної мови, взявши участь у різних конкурсах, а й насолодитися поезією українських митців. Вірші про Україну, рідну мову декламували Григоренко Юрій, Плаксій Григорій, Довгополий Олег (14-ас група), Рашевська Анна (13-аг група), Кіяніченко Ігор (13-ас група), Мокроус Валерія (11-тз група)

А яке ж свято без пісенної творчості! Милозвучність української пісні продемонстрували Курбатова Анастасія (11-зм група), Франчук Максим, Зінчук Сергій, Іщенко Ярослав (11-ім група), Дрозд Аліна (11-ма група), Савелюк Павло (11-пт).

Закінчився захід патріотичною пісенною композицією, представленою студентами факультету агрономії.

Сподіваємося, що свято до Дня української писемності та мови стане пам’ятною подією у житті студентства!

Оксана Василик,

старший викладач кафедри

української та іноземних мов, к. філол. н.